לוגו חברת נחלה

קרקע חקלאית בפרדס חנה

חלק ה' - שווק בהצלחה

קרקע חקלאית בפרדס חנה

קרוב למרכז, אבל לא קרוב מידיי, איכות חיים, אווירה פסטורלית ונוחות אידיאלית ממש במרחק של דקות נסיעה מהמרכז.

למה קרקע למכירה בפרדס חנה? הביקוש בפרדס חנה הולך וגובר בזכות רמת החיים הגבוהה ביישוב, הקרבה למרכז ויחד עם זה המרחק הבריא למשפחה מההמולה בערים הגדולות, הנגישות לכבישים הראשיים כמו כביש 6, תחבורה ציבורית לכל מקום בארץ, תחנת רכבת ביישוב, ההווי והתרבות הפורחת, קהילה איכותית וכו’.

 

חברת נחלה – קרקע שהיא נכס, שיווקה כ- 95 דונם של קרקע חקלאית בפרדס חנה המתפתחת. כיום חברת נחלה – קרקע שהיא נכס מציעה קרקעות להשקעה בצמידות 0 לשכונת מגורים קיימת בפרדס חנה!

 • קרקעות חקלאיות בצמידות 0 לשכונת מגורים קיימת!
 • קרקעות פרטיות בלבד ולא אדמות מנהל
 • חברה עם ניסיון עשיר באיתור קרקעות להשקעה
 • ליווי של אנשי מקצוע מהמובילים בתחום

שמעתם וודאי על פרדס חנה, אבל מה אתם באמת יודעים על היישוב המדהים ועל הקרקעות בה? הנה מספר עובדות שיסייעו לכם להכיר את העיר קצת יותר טוב:

פרדס חנה הוקמה 1929 כמושבה וסופחו אליה במשך השנים : כרכור, תל שלום, נווה אפרים, ומחנה 80. יישובים אלו סופחו לפרדס חנה הודות לגרעין אנושי איכותי שהקים את היישוב לאחר תכנון רב ועם יכולת כלכלית להשקיע ביישוב, יוצאי גרמניה וחלוצי פיק”א.

פרדס חנה נקראת כך הודות לפרדסים הרבים אותם הקימו המייסדים, וכן על שמה של חנה רוטשילד, אשת הברון. עדיין ניתן לראות ולחוש כיום באזורים מסוימים בפרדס חנה בניחוחות של העבר, עם טרקטורים, בגדי עבודה חלקאים ופרדסים שנותנים את תבואתם.

היישוב פתח את שעריו לרבבות עולים ממדינות שונות בקום המדינה, ובכך ניחן היום בהורמוניה נפלאה, בין עדתית, תשלובת נהדרת וציונית של אחדות עם ישראל.

ביישוב חיים כיום כ- 35,000 איש על פי נתוני הלמ”ס.

השכר הממוצע כיום גבוהה באלף שח מהממוצע הארצי.

תחבורה: היישוב נמצא צמוד למסילת רכבת ישראל, ורבים מהיישוב משתמשים בו להגיע לת”א ללא פקקים, ובנוחות מקסימלית. אוטובוסים: ישנם אוטובוסים של תחבורה ציבורית ביישוב וכן הודות למיקומו האסטרטגי בכביש 65 צמוד ליישוב ישנם אוטובוסים רבים, לצפון, דרום ומרכז.

לציבור הדתי: ביישוב ישנם מספר בתי כנסת וכן שני מקוואות. הציבור החילוני והדתי חיים זה לצד זה באהבה וכבוד.

פעילויות תרבות ופנאי רבות ישנם פרדס חנה כרכור.

תשואה, מה יותר חשוב מתשואה? ניתן כיום להעיד על פרדס חנה כי אחוז התשואה מהשקעה בנדל”ן ביישוב הינו מהגבוהים בארץ, רבים מבני המרכז מבינים כי עליהם להרחיק מעת מהמעגל הראשוני הקרוב לערים הגדולות ועל כן כמות השקעות הנדל”ן בעיר הולכות וגדלות מידי שנה ומשם הצורך בהפשרה נוספת של קרקעות בפרדס חנה.

אלו מספר עובדות על קצה המזלג על היישוב המדהים “פרדס חנה”. נחלה מציעה קרקעות חקלאיות, המהוות נכסים מניבים למכירה בפרדס חנה, בסמוך לשכונה קיימת ובנויה – זוהי הזדמנות שאסור לפספס. נשמח לתת לכם עוד מידע על השקעה בקרקע חקלאית בפרדס חנה. לפרטים ומידע נוסף צרו קשר

עדכון: הקרקע החקלאית בפרדס חנה שווקה בהצלחה
הקרקע הניתנת להשקעה היא קרקע חקלאית בבנימינה

 למה כדאי להשקיע בקרקע חקלאית בפרדס חנה ?

קרקע בסמיכות
לשכונת מגורים

בליווי משרד עו”ד בכיר

רישום מלא בטאבו

אופציה לתשואה
גבוהה

קרקע באיזור
ביקוש גבוה

כספי הרוכשים מוחזקים
בנאמנות

ייעוץ וליווי אישי בתהליך

עד 100% מימון
*בכפוף לגורם המממן

אודות נחלה

כשרוצים להשקיע חשוב לקחת את היועצים ואנשי המקצוע הטובים ביותר. חברת נחלה – קרקע שהיא נכס הינה מהמובילות בשוק הקרקעות והיא משווקת פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובין היתר בבנימינה, בפרדס חנה ובאשדוד.

חברת נחלה – קרקע שהיא נכס מתמחה באיתור קרקעות חקלאיות להשקעה, זוהי השקעה המתאימה לכל גיל גם כאופציית אקזיט תוך מספר שנים מצומצם.

חשוב לציין כי כלל הפרויקטים מלווים ע״י אנשי מקצוע מהמובילים בתחום, ואם לא די בכך, חברת נחלה – קרקע שהיא נכס מציעה לכל רוכש סיוע במימון קרקע להשקעה במימון מלא של עד 100% מימון ובתנאים נוחים במיוחד (בכפוף לבדיקה בנקאית).

קרא עוד צור קשר

לפרטים נוספים חייגו 2822*
או השאירו פרטים

  מידע שימושי

  מימון לרכישת קרקע חקלאית

  קרוב למרכז, אבל לא קרוב מידיי, איכות חיים, אווירה פסטורלית ונוחות אידיאלית ממש במרחק של דקות נסיעה מהמרכז. למה קרקע למכירה בפרדס חנה? הביקוש בפרדס חנה הולך וגובר בזכות רמת החיים הגבוהה ביישוב, הקרבה למרכז ויחד עם זה המרחק הבריא למשפחה מההמולה בערים הגדולות, הנגישות לכבישים הראשיים כמו כביש 6, תחבורה ציבורית לכל מקום בארץ, תחנת רכבת […]

  קרא עוד
  צור קשר התקשר עכשיו