לוגו חברת נחלה

קרקע חקלאית בבנימינה

קרקע חקלאית בבנימינה

בנימינה – לגור ביישוב, לעבוד במטרופולין, להרגיש בכפר

מה כל כך אטרקטיבי בקרקע למכירה בבנימינה? זה לא סוד שבאזור המרכז נפתחים עוד ועוד מקומות עבודה, אך מצבו של שוק הדיור רק הולך ומחמיר. עובדים רבים, צעירים ובעלי משפחות, כבר גילו שכדי לעבוד וללמוד במרכז אין צורך להשתעבד למגבלות של תל אביב. אחד משווקי הנדל”ן המשגשגים ביותר בארץ, שהרוויח באופן משמעותי משיפור תשתיות הרכבות באזורי הפריפריה לפני כעשור, נמצא בבנימינה – יישוב היסטורי ומתפתח במרחק של 45 דקות נסיעה מתל אביב. יחד עם המחירים הסבירים של הדירות למכירה בבנימינה, תוכלו לשפר גם איכות .חייכם, לבנות את צמוד-הקרקע שעליו תמיד חלמתם, ואולי אף להרוויח מהשקעה בקרקע חקלאית באזור בנימינה המתפתח.

אווירה כפרית

המשאבים הטבעיים המקיפים את בנימינה הופכים אותה ליעד אידיאלי ומרגיע למגורים. בכל רגע נתון, תושבי היישוב מוקפים ביקבים יפהפיים, שדות רחבים, מעיינות ואתרים היסטוריים, כך שלא מדובר רק בקרקע להשקעה, אלא בשינוי ממשי המשלב אורך חיים מעולה וחיבור לטבע. בשל ההיסטוריה של היישוב כמושבה פסטורלית, גם עם התפתחותו וגידול האוכלוסייה, הוא שמר על הצביון הנוסטלגי והנעים שלו. תוכלו לטייל בפסטיבלים, בתי קפה, שווקים ייחודיים ומבנים עתיקים, המתקיימים בחיק הטבע וממש ליד הבית.

אדמה חקלאית בבנימינה

הבית המושלם למשפחה שלכם

המועצה המקומית בנימינה-גבעת עדה מונה כ-15,000 תושבים, ויש בה שמונה בתי ספר ו-30 גני ילדים. על פי דירוגם של תושבי הקהילה, השקעה בקרקע בבנימינה כדאית וזאת משום שהיישוב בנימינה מתאים לזוגות צעירים, משפחות ופנסיונרים, האווירה בו משפחתית ופסטורלית, והנגישות התחבורתית היא ייחודית לאזור. הנתונים האלו יאפשרו לכם לבנות ביישוב את צמוד-הקרקע המושלם עבור המשפחה שלכם, במחירים שלא תראו במרכז: דירת חמישה חדרים חדשה בבנימינה תעלה 2 מיליון שקלים ומעלה, ומחירה של דירת שני חדרים מיד שניה יתחיל בכ-600,000 אלף שקלים.

קרקע בבנימינה – כדאי לחשוב רחוק

לנוכח שוק הדיור בארץ, שהמחירים בו רק הולכים ומטפסים ואף אתנחתא לא נראית באופק, רכישה של קרקעות חקלאיות שטרם “הופשרו” עשויה להיות הצעד החכם ביותר עבורכם. באזור בנימינה נמצאים מגרשים חקלאיים רבים ליד אזורי מגורים, שאם יופשרו ויאושרו למגורים, ערכם יעלה בעשרות או מאות אחוזים. לנוכח תשתית הרכבות היעילה באזור והגידול המהיר במספר התושבים בבנימינה, השטחים הבנויים ביישוב הולכים ומתרחבים. אם תהיו סבלניים, תחשבו רחוק ותרכשו קרקע בבנימינה, אתם עשויים להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון, ולהרוויח מהביקוש לנדל”ן באזור בטווח הארוך.

למה כדאי להשקיע בקרקע חקלאית בבנימינה ?

קרקע בסמיכות
לשכונת מגורים

בליווי משרד עו”ד בכיר

רישום מלא בטאבו

אופציה לתשואה
גבוהה

קרקע באיזור
ביקוש גבוה

כספי הרוכשים מוחזקים
בנאמנות

ייעוץ וליווי אישי בתהליך

עד 100% מימון
*בכפוף לגורם המממן

אודות נחלה

כשרוצים להשקיע חשוב לקחת את היועצים ואנשי המקצוע הטובים ביותר. חברת נחלה – קרקע שהיא נכס הינה מהמובילות בשוק הקרקעות והיא משווקת פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובין היתר בבנימינה, בפרדס חנה ובאשדוד.

חברת נחלה – קרקע שהיא נכס מתמחה באיתור קרקעות חקלאיות להשקעה, זוהי השקעה המתאימה לכל גיל גם כאופציית אקזיט תוך מספר שנים מצומצם.

חשוב לציין כי כלל הפרויקטים מלווים ע״י אנשי מקצוע מהמובילים בתחום, ואם לא די בכך, חברת נחלה – קרקע שהיא נכס מציעה לכל רוכש סיוע במימון קרקע להשקעה במימון מלא של עד 100% מימון ובתנאים נוחים במיוחד (בכפוף לבדיקה בנקאית).

קרא עוד צור קשר

לפרטים נוספים חייגו 2822*
או השאירו פרטים

    מידע שימושי

    מימון לרכישת קרקע חקלאית

    בנימינה – לגור ביישוב, לעבוד במטרופולין, להרגיש בכפר מה כל כך אטרקטיבי בקרקע למכירה בבנימינה? זה לא סוד שבאזור המרכז נפתחים עוד ועוד מקומות עבודה, אך מצבו של שוק הדיור רק הולך ומחמיר. עובדים רבים, צעירים ובעלי משפחות, כבר גילו שכדי לעבוד וללמוד במרכז אין צורך להשתעבד למגבלות של תל אביב. אחד משווקי הנדל”ן המשגשגים […]

    קרא עוד
    צור קשר התקשר עכשיו