לוגו חברת נחלה

קרקעות חקלאיות בבאר יעקב

קרקעות חקלאיות בבאר יעקב

אנחנו בחברת נחלה ממשיכים לשווק קרקעות למכירה בהצלחה וגאים לבשר שלאחר שיווק בהצלחה של קרקעות חקלאיות בפרדס חנה ובמשולש החקלאי באשדוד רכשנו בימים האחרונים 25 דונמים של קרקע חקלאית במרכז הארץ בעיר באר יעקב. בימים הקרובים אנו נתחיל בשיווק יחידות קרקע בגודל של 250 מ”ר. האזור בו נמצאות הקרקעות הוא אזור מרכזי בבאר יעקב שעתיד להתפתח ולגדול בשנים הקרובות.

איפה באר יעקב נמצאת?

באר יעקב, שהוקמה בשנת 1906 ע”י ראשוני המתיישבים בישראל נמצאת במרכז הארץ בין ראשל”צ לעיר לוד. בשנים האחרונות גדלה המועצה באופן ניכר והפכה לאזור מגורים מהמובילים והמבוקשים ביותר באזור המרכז זאת הודות להקמת תשתיות חדשות (כביש 431) ולעתודות הקרקעות הגדולות. בשנים הקרובות צפוי גידול נוסף בכמות התושבים ואזורי הפנאי בעקבות הפינוי הצפוי של בסיס צריפין שחצי משטחו עובר לידי המועצה.

האם יש ליווי של אנשי מקצוע בתחום?

גם בפרויקט בבאר יעקב אנו מלווים את רוכשי השטחים באמצעות משרד האדריכלים ומשרד עורכי הדין מהמובילים בתחום המקרקעין בישראל זאת על מנת לקדם את הפשרת הקרקע לבנייה בהקדם האפשרי.

עדכון: הקרקע החקלאית בבאר יעקב שווקה בהצלחה

הקרקע הניתנת להשקעה היא קרקע חקלאית בבנימינה

למה כדאי להשקיע בקרקע חקלאית בבאר יעקב ?

קרקע בסמיכות
לשכונת מגורים

בליווי משרד עו”ד בכיר

רישום מלא בטאבו

אופציה לתשואה
גבוהה

קרקע באיזור
ביקוש גבוה

כספי הרוכשים מוחזקים
בנאמנות

ייעוץ וליווי אישי בתהליך

עד 100% מימון
*בכפוף לגורם המממן

אודות נחלה

כשרוצים להשקיע חשוב לקחת את היועצים ואנשי המקצוע הטובים ביותר. חברת נחלה – קרקע שהיא נכס הינה מהמובילות בשוק הקרקעות והיא משווקת פרויקטים רבים ברחבי הארץ ובין היתר בבנימינה, בפרדס חנה ובאשדוד.

חברת נחלה – קרקע שהיא נכס מתמחה באיתור קרקעות חקלאיות להשקעה, זוהי השקעה המתאימה לכל גיל גם כאופציית אקזיט תוך מספר שנים מצומצם.

חשוב לציין כי כלל הפרויקטים מלווים ע״י אנשי מקצוע מהמובילים בתחום, ואם לא די בכך, חברת נחלה – קרקע שהיא נכס מציעה לכל רוכש סיוע במימון קרקע להשקעה במימון מלא של עד 100% מימון ובתנאים נוחים במיוחד (בכפוף לבדיקה בנקאית).

קרא עוד צור קשר

לפרטים נוספים חייגו 2822*
או השאירו פרטים

    מידע שימושי

    מימון לרכישת קרקע חקלאית

    אנחנו בחברת נחלה ממשיכים לשווק קרקעות למכירה בהצלחה וגאים לבשר שלאחר שיווק בהצלחה של קרקעות חקלאיות בפרדס חנה ובמשולש החקלאי באשדוד רכשנו בימים האחרונים 25 דונמים של קרקע חקלאית במרכז הארץ בעיר באר יעקב. בימים הקרובים אנו נתחיל בשיווק יחידות קרקע בגודל של 250 מ”ר. האזור בו נמצאות הקרקעות הוא אזור מרכזי בבאר יעקב שעתיד […]

    קרא עוד
    צור קשר התקשר עכשיו